KONST / Litografier / Färglitografi 12533225
nr 1253 3225
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Stockholms Stadshus, signerad. Signerad, numrerad 72/550. Motivet: 38x49 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:24:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt